Komunikace s muži

9. ledna 2014 v 19:57 | Sudánec |  Rady a tipy

1. Pokládejte mu jednoduché, stručné a jasné otázky, na které se dá odpovědět nejlépe jedním slovem (chlapi nemají potřebu sdělení obalovat ve slovním trojobalu).

2. Nepokládejte otázky, na které není žádná správná odpověď. Například otázky typu: "Sluší mi to?" ("Ne, vypadáš jak dvoudolarová štětka," což je samozřejmě špatná odpověď. "Ano vypadáš skvěle!" je jediná správná odpověď, na kterou ovšem může přijít pravdivý return od ženy: "Ne vůbec mi to nesluší a jsem v tom tlustá," což jen evokuje k dalšímu lhaní a opravdu není dobré tohle dělat.)

3. Zásadně nepokládejte otázky nebo úkoly, které nezní jednoznačně. Žena pronese dotaz: "Co si myslíš o té nové romantické komedii co je v právě kině?" čímž dává nepřímo najevo, že chce na ten film jít do kina. Zatímco chlap slyší přesně to, co řekla, takže jeho odpovědí nejspíš bude, že to může být dobrý film, přitom si stejně myslí, že je to sračka a tím pro něj celá situace končí. Chcete jít do kina? Řekněte to rovnou; chlapi neumí, nebo v lepším případě nechtějí, luštit vaše skryté otázky a hlavolamy.

4. Pokud chodíte nakupovat potraviny vy, dbejte na pravidelnost; není nic horšího, než když chlap vleze do lednice v očekávání čerstvé zásoby pochutin a lednice zeje prázdnotou jak po bílém sexu (noční "žravka"), protože jste šla po práci s kamarádkou na kávu a obchod už zavřel. Pokud nepůjdete nakoupit, sdělte to muži včas, ne až když je doma. Když nakupuje muž, nezatěžujte jeho nákupní seznam věcmi, jako jsou kosmetické přípravky a zdravá výživa; touto sekcí chlap vždy proletí bez povšimnutí a nepřeberné množství tohoto zboží jej zmate a stejně koupí něco jiného, než jste měla na mysli. Nedej bože, když mu napíšete na seznam takový ten krém v zelené krabičce, co používám, však ty budeš vědět. Pokud nakupujete společně, uodržujte jej v bezpečné vzdálenosti od sektoru oblečení a dámské hygieny.

5. Netahejte chlapa do nákupního centra, pokud chcete běhat po oblečení; pro muže není většího utrpení než odpoledne v obchodě s dámskou módou, když mu žena ukazuje věci a ptá se ho na názor, jak to vypadá a jestli jí to sluší. V takové situaci zbývá jen přikyvovat a modlit se, ať už najde to, co hledá (často nic nehledá, jen se chce podívat), a budete moci vypadnout. Hlavně, chraň ho pánbůh, podívat se na nějakou jinou ženu, to je oheň na střeše (na co se tam asi má ten chlap dívat?).

6. Nikdy nezačínejte věty slovním spojením: "Mohl bys…" ("mohl" totiž pro muže znamená, že nemusí). Mohl bys umýt nádobí? Ano mohl, ale nemusel, takže to neudělá. Když něco chcete, musíte to vyjádřit jasně. Běž, prosím, umýt nádobí. Tomu už rozumí, sice není zaručený úspěch, ale aspoň se nemůže vymluvit, že to nepochopil.

7. Nevolejte mu do hospody, pokud vás někdo nevraždí nebo doma nehoří!

8. Neposílejte mu na e-mail zvířátka a podobné absurdity, které vám posílají kamarádky!

9. Nikdy mu neříkejte, že starej od kamarádky dělá to a tamto, a on ne! Chlap nechce být srovnáván s nějakým volem a už vůbec ne s jejím ex!!! To je úplně nejhorší, co můžete vypustit z vašich krásných úst. Hlavně co se sexu týče!!! Taky ho nikdy nesrovnávejte s jeho otcem.

10. Nikdy mu neříkejte, co a jak má dělat; chlap si na všechno musí přijít sám. Stěží přijme radu od jiného chlapa, natož od ženské, byť by měla pravdu!

11. Neoslovujte ho před kamarády zdrobnělinami nebo různými výmysly, které používáte doma (budou si z něho dělat prdel a to ho nasere).

12. Nekecejte mu do řízení, nebo se vám může stát, že půjdete pěšky.

13. Neptejte se ho, jak se měl v práci. Pokud vám něco chce říci, tak to řekne, jinak se dočkáte klasické odpovědi: "Dobrý, normální, pořád stejný, na hovno."

14. Zbytečně ho nezatěžujte svými emocionálními výlevy. Chlap vaše myšlení nikdy nepochopí a bude si stejně pořád myslet, že žádná žena neví, co chce a je sama sebou zmatená.

15. Zásadní a poslední věc. Nesnažte se ho převychovat nebo změnit. Buď vám dá košem a uteče, nebo z něj uděláte idiota. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moderni-devce Moderni-devce | E-mail | Web | 6. září 2015 v 22:57 | Reagovat

Dobrý den,
oslovuji vás jménem webu <a href="http://moderni-devce.cz">Moderní-děvče.cz</a>, rád bych s vámi navázal spolupráci. Kontaktujte mě prosím na uvedený mail.

Děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama