O čem to je?

10. ledna 2014 v 11:41 | Hank009 |  Úvodník
Někde jsem četl, že úvodník má být stručný, výstižný a hlavně věcný. Nebudu to tedy zbytečně natahovat, psát nějaké bláboly, co nikdo nechce číst a budu se držet tématu. Jak jednoduché. Vlastně až moc. Dokázal bych si představit, že by to zvládl průměrný žák základní školy. Možná i z prvního stupně, pokud nechyběl na některá dříve probíraná písmenka.
Říká se, že dnešní děti jsou pořád hloupější a každá další generace je horší než ta předchozí. Otázkou ovšem je, kdo tyto výroky vydává. Určitě jste za svých mladých let slyšeli něco ve stylu: "Tohle by si za nás nikdo nedovolil." Nebo: "Tahle vaše generace míří na šibenici." Anebo dokonce něco takového: "Komunisty na vás, parchanti, ti by vás naučili, co je to pořádek!" Každopádně to svědčí o tom, že všichni starší lidé mají na mladší generace zkreslený pohled. Samozřejmě všechno zlé je zapomenuto, automaticky vymazáno z paměti a nakonec minulé generaci zbudou jen ty hezké vzpomínky. A když vidí ty kousky, které provádí dnešní mládež, tak nevěří vlastním opotřebovaným očím.
Jediné co zbude je sednout si k časopisu a ponořit se do záplavy kvalitního čtení. Čtení pro moderní ženu, která ví, co chce. Ne, to zní jako blbost. Prostě vám přinášíme něco, o čem si myslíme, že by dnešní žena měla vědět. Například jak být zdravá a krásná, moderní recepty, horoskopy, spoustu her a soutěží. Tohle zní taky jako blbost. Navíc to už tu je ve všech ženských časopisech. A to je pěkná nuda. Takže všechno ostatní kromě tohoto tu přesně najdete. A mnohem víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama