Opilé samičky

9. ledna 2014 v 20:09 | Sudánec |  Pro pobavení
Co k tomu napsat? Snad jen: holky, neožírejte se, opravdu vám to nesluší, a navíc většina z vás to neumí zvládat. Hlavní rozdíl mezi mužem a ženou je v tom, že muž snese více alkoholu, rychleji ho odbourává, má jinak fungující mozek a společností je více tolerovaný "ožralý" chlap než "vykašená" žena.
Z pohledu střízlivého člověka je celkem jedno, jestli komunikuje s podnapilým chlapem nebo ženskou (oba se chovají jako idioti), ale přeci jen s chlapem se dá vcelku "rozumně" bavit, kdežto se ženou se rozhovor nemusí vyplatit. Opilá žena je schopná od obyčejné konverzace plynule přejít přes zónu agrese, nadávek, výčitek a osočování, až po omluvy, sebelítost a ve většině případů to završí perličkou v podobě pláče.
Vždy, když někde zahlédnu opilou ženu, nebo se s ní jakýmkoliv způsobem za střízlivého stavu konfrontuji, tak se nestačím divit těm masivním výkyvům nálady (i třeba během jedné věty). Pokaždé si říkám, když to neumíte zvládat, proč kalíte tak, že jsou z vás jen potácející se rozmazané a nešťastné ženy? Neříkám, že by ženy neměly pít, ale neměly by se ožírat. Když na nádru potkám ve 3 ráno původně velice pěkně upravenou, oblečenou a decentně namalovanou (to se stává velmi zřídka, spíš vypadají jako kurvy, už když vyrazily z domu) ženu, která je však očividně "naplech", xicht má protaženej až na zem a blitíčko drží na krajíčku, tak je mi jí zaprvé líto a zadruhé je to hnus! Taková ženská vám přijde domů, vzbudí vás, bude cosi blekotat o tom, jak se měla skvěle, dokud Katka neřekla, že má hnusnej svetr. Pak se prý s Katkou pohádali a nadali si do kurev (přitom se rozbrečí), vy ji budete utěšovat a snažit se ji donutit ke spánku, avšak z toho se stane veliký problém a pozvolna to přejde v hádku, kdy si obě strany zakusí extrémních emocí a to tím, že vám všechno vyčte, pak svalí vinu na sebe, že je vlastně úplně blbá a završí to třemi možnými způsoby.
Zaprvé se půjde pozvracet (pokud to stihne), zadruhé půjde spát uražená a s pocitem, že ji už nemilujete, a třetí a ta nejhorší varianta, že dostane chuť na "usmiřovací sex". Pokud nejste jako chlap ujetej na rozmazaný, smradlavý a ožralý ženský, tak si asi méně sexy a vzrušující chvilku vaší drahé polovičky dovedete jen stěží představit. Jasně, když jste oba namáry, tak vás to ani jednoho nenapadne a budete tam do toho bušit klidně půl hodiny, ale když jste střizlivej, tak to fakt jako ne. Mrdat ožralý spací pytel nemá valné ceny a to myslím pro obě zúčastněné strany.
Ožralí chlapi jsou prasata, mají blbý kecy a někteří kreténi si i myslí, že jsou nejlepší v celém širém multidimenzionálním vesmíru a dávají to patřičně najevo, někdy se i velice rádi bijí (takových omezenců je mi opravdu líto, a vždy přemýšlím nad tím, jaká strašlivá událost udělá z člověka takovou piču, jestli ho doma otec trestal svým mocným údem do análu, nebo ho děti celá školní léta nesnesitelně šikanovali, nebo je to jen kunda od přírody), ale nikdy jsem neviděl chlapa, který by mě chtěl rozbít hudbu a pak brečel, že je kretén a že to tak nemyslel. Zkrátka a dobře, holky, ženy, dívky, dámy i staré panny, neožírejte si huby, nesluší vám to a nezvládáte to, my se pak na to musíme dívat a poslouchat to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama