V těle ženy

9. ledna 2014 v 20:11 | Sudánec |  Pro pobavení
Jaromír se probouzí v těle ženy, první myšlenka jeho zvrhlého mužského mozku je samozřejmě směřována k nově nabyté mušličce. Je jasné, co bude následovat! Ano, je to první masturbace tohoto dne a Jaromír začíná litovat, že nebyl ženou od svého narození; ta věc, která se mu právě přihodila, byla totiž famózní a dobrých 10 minut po vyvrcholení stále nebyl schopen všechny nové vjemy pojmout.
Moderní doba je však hektická a proto je nutné vylézt z pelechu a začít produktivně fungovat. Jaromír po cestě do kuchyně zavadí prstem o tlačítko svého postaršího počítače, aby byl připraven na jeho každodenní po-snídaňový rituál (ano, jak již správně tušíte, jedná se o samohonu, protože jak Jaromír říká: "Bez kvalitní masturbace není den,"), dává vařit vodu na kávu a balí si cigaretu. Otevírá prázdnou lednici, kde nalézá poslední 2 vejce a zbytek šunky, jejíž vzhled a aroma dávají tušit, že bez tepelné úpravy by se její konzumace mohla stát během dne nepříjemnou komplikací v podobě zažívacích obtíží. Práskne s ní tedy na pánev, poté obezřetně rozklepne vejce a kontroluje jeho poživatelnost čichem; je to v pořádku a i tyto dvě slepičí ovulace směřují k oné prasečí zdechlině na pánev. Po chvíli je jeho snídaně šampiónů připravena, usedá ke stolu a při jídle listuje motoristickým časopisem, avšak jeho mysl je již rozptýlena myšlenkou na další masturbaci; přeci jen si tuto příležitost prožít orgasmus ženy nenechá ujít.
Po jídle si dává cigárko a už brouzdá na své oblíbené internetové stránce pro dospělé. Poté, co dokončil onu oblíbenou činnost, si však se zděšením uvědomuje, že se nechal svým novým tělem natolik rozptýlit, že se pomalu ale jistě dostává do časové tísně a proto vyráží do sprchy. Nebyl by to Jaromír, kdyby si své nové tělo patřičně neosahal, tentokrát však ve vší počestnosti, protože už fakt nemá čas.
První zásadní problém, na který tento den narazil, spočívá v oblečení; jako muž práci s podprsenkou ovládá znamenitě, ale pouze pokud jde o rozepínání. Tu pekelnou věc se mu prostě nedaří správně zapnout a jako netrpělivý a vznětlivý jedinec s ní mrštil o zem a patřičně si zanadával. Jelikož jeho mužský mozek nikdy nepoznal ten zásadní problém, co si vzít na sebe, navléká se do prvních šatů, co mu přijdou pod ruku, neznaje dalekosáhlých důsledku jeho horlivosti. Jelikož Jaromíra již opravdu tlačí čas, tak na malování (samozřejmě) ani nepomyslí a vlasy si maximální teplotou a rychlostí, kterou fén poskytuje, vysuší, následně se je marně snaží rozčesat, aby se s prapodivnou věcí na hlavě nahrnul ke dveřím. Tam na něj čeká druhá, velká nástraho tohoto dne, a tou je obuv na podpatcích. Po pečlivém výběru nejnižšího modelu, který se, bohužel, nehodí k již tak nesladěné kombinaci jeho oděvu, a po úporné bolesti při nazouvání, je Jaromír připraven vyrazit do víru skoro-velkoměsta (Brno) a zapojit se do plného pracovního nasazení ve své špatně placené práci.
Po cestě si několikrát málem zlomí nohu a vzbuzuje zvláštní pozornost u kolemjdoucích, tuto situaci připisuje faktu, že je mladá a pohledná žena, a dále se nad tím nepozastavuje. V šalině klasicky pokukuje po ženách, ty však jeho pohledy neopětují, až na jednu. V tu chvíli mu dojde, že ona slečna je pravděpodobně homosexuálně orientována a chvíli si v hlavě pohrává s myšlenkou, že by toho měl využít. Z těchto představ je však vytržen ženou v reproduktoru, která hlásí jeho zastávku, a proto se vrhá ze dveří.
Tentokrát si již nohu zvrtne a následně se rozplácne po ostrůvku. Jeho krátká sukně přitom odhalí perfektní pozadí, čehož si přihlížející puberťáci patřičně všímají a dávají to hlasitě najevo. Jaromír je už patřičně rozladěn a tak floutky počastuje nadávkami typickými pro starého ožralé dlaždiče, což u omladiny vyvolá zděšení a následně opět smích nad nově se naučivšími hláškami, které ve škole jistě přijdou k užitku.
Jaromír rychlým krokem kulhavého rázu spěchá do práce, nyní zjišťuje, že zapomněl použít antiperspirant, a že slabé ženské tělo nestačí jeho prudkým mužským povelům k pohybu. Na pracoviště přichází jako zpocená, odřená, nevkusně oblečená, nenamalovaná žena s účesem jako z 80. let, která si cosi mumlá o prdeli a vrhá vražedné pohledy na ostatní spolupracovníky. Ti mají podezření, že jejich kolegyně musela být na tahu, ze kterého se přesunula rovnou na pracoviště, nebo že byla někým unesena, opakovaně zneužita a právě propuštěna na svobodu, nebo obojí.
Jelikož dnešní doba je opravdu hnusná a každý si hledí hlavně sám sebe a na ostatní s prominutím těžce sere, "stateční" kolegové a kolegyně se neprodleně klidí a předstírají, že musejí neodkladně něco důležitého vyřídit. Jediná Marcelka, ta zvědavá svině se samaritánskými sklony, se hrne ke zhrzené ženě a táže se jí, zdali je v pořádku a co se jí přihodilo. Na což Jaromír odpovídá stylem, který je ryze mužský, a to rázně, stručně a bez zbytečné slovní omáčky, prostě v holých faktech. To je pro nic netušící Marcelku naprosto nepochopitelné a její přesvědčení, že její kolegyně byla mučena a zneužita, se v ní jen prohlubuje. V takové situaci ani ona neví, jak býti nápomocnou sviní a radši prchá pryč. Přitom se už těší, až o tom poreferuje svým kolegyním, protože toto je zkrátka téma dne.
Jaromír si konečně sedá ke stolu a balí si cigáro; už se těší, jak si půjde zapálit na terasu a hodí se do klidu. Také si pohrává s myšlenkou, že by se mohl uklidnit masturbací (toho dne by to byla již třetí) na toaletě. Vyrazí tedy vstříc světlejší budoucnosti na terasu, v okamžiku, kdy se objeví v kuřáckém prostoru, mají opět všichni kolegové okamžitou potřebu neprodleně se vrátit do pracovního procesu a tak se ocitá na terase opuštěn. Tuto situaci však vítá, protože stejně nemá moc náladu se s někým bavit. V klidu pokuřuje a užívá si ničím nerušené samoty, v tom však ucítí, že jeho střeva se čile probudila k životu, a to takovou silou, že ani nedokouří a kvapem směřuje na WC.
Jelikož je uvnitř té zubožené ženy muž, automaticky běží na pánské toalety, kde narazí na jednoho z kolegů, který nevěří svým očím a říká mu, že si asi spletl dveře. V tom by nebyl takový problém, kdyby však potřeba nebyla již maximálně akutní a dámské toalety na druhém konci chodby. I přes tuto svízelnou situaci se Jaromír rozhoduje navštívit sociální zařízení určené pro ženy, a to byla, přátelé, osudová chyba.Noha oslabená ranním pádem nápor nevydržela, na podpatku se smekla, Jaromír upadl a posral se. V tuto chvíli většina z Vás jistě soucítí s touto nebohou bytostí, jejíž den opravdu neprobíhá ideálně, avšak není třeba jakékoliv lítosti nebo soucitu.
V tento inkriminovaný okamžik se Jaromír probouzí ve své posteli v těle, které mu náleží - je tělo veskrze mužské, ale také posrané. Jaromír se totiž včera tak ožral, že ho potřeba vyměšování vzbudila až notnou chvíli poté, co byla aktuální. "Byl to jen sen," říká si s úlevou Jaromír, kterému ještě nedochází závažnost jeho situace a jeho znečištění. První flashback ze včerejška mu osvětluje původ jeho zvláštního snu. Byl totiž v hospodě s Romanou, jeho sexy kamarádkou, po které již několik let tajně pochtívá, avšak nemá odvahu jí sdělit své city. A proto jsou stále pouze nejlepšími přáteli (ano i chlap může mít dobrého kamaráda v podobě ženy, sice takových žen je jako šafránu, ale jsou mezi námi), a dnešní ráno mu tedy na sebevědomí nepřidalo. Již na něj dopadá tíha reality, sedí sám na posrané posteli, je mu zle jak psovi a přemítá nad tím, jak ubohý a nezáživný jeho život je.
Uklízí postel, jde do sprchy smýt ze sebe to neštěstí, které se mu přihodilo, poté zapíná počítač, staví vodu na kávu a balí cigaretu. V lednici je přesně to, co se k jeho novému dni hodí (ano, nic tam není), a tak se skroužený a s rukou na penisu noří do své oblíbené pornografické stránky a onanuje. Po vyvrcholení, které mu už přijde poněkud fádní (ač nikdy nezažil ženský orgasmus; jeho popis od Romany a sen, který právě prožil, mu ale natolik utkvěli v hlavě, že je přesvědčen o opaku), se tak vrhá do dalšího pěkně zkurveného, avšak příjemně jednoduchého dne v životě muže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama