Dusíko-kyslíková dieta

5. února 2014 v 10:09 | Sudánec |  Rady a tipy
Ráno na snídani je doporučeno maximálně čtyři až šest loků vzduchu, což by mělo navodit pocit plnosti do oběda. V případě akutního pocitu prázdného žaludku již během dopoledne je možné dát si dva malé loky vzduchu a zapít to trochou perlivé vody.
Obědové menu se skládá z půl litru nesyceného nápoje a deseti velkých loků vzduchu. Pro ty z vás, co teprve začínají s touto dietou, je pro prvních pár dnů možné si jako dezert dát pět až šest kuliček hrášku.
Na svačinu je předepsáno půl sáčku kypřicího prášku a sklenici perlivé vody. Tohle se v praxi osvědčilo, náš guru na diety bláznivý Hank měl po požití tohoto mixu dokonce pocit velmi přeplněného žaludku. Sám to komentoval slovy, že je přežraný, zhluboka odfukoval a záhy rychle zmizel, pravděpodobně odpočívat. Přesné místo určení však dosud neznáme.
Na večeři, pokud jste ještě neupadla do mdlob, je na čase se trochu rozmazlit. Připravte si jedno malé jablko, nakrájejte ho na co nejmenší kousky a čínskými hůlkami pomalu pojídejte. K tomu doporučujeme malé hlty vzduchu a celou tuto vydatnou porci spláchněte půl litrem perlivé vody s plátkem citronu.
Tato dieta je velmi účinná a osvědčila se na celém světě. Doc. Ing. Mojmír Nejezchleb se nechal inspirovat stravovacími návyky domorodců ze střední Afriky a přizpůsobil tento životní styl našim podmínkám a chutím. Za svou revoluční redukční dietu dostal prestižní ocenění Anorexia Somalis vydávané Spolkovou organizací dietových nadšenců a dobrovolných ničitelů vlastního organismu. Tento jeho takřka mistrovský počin je momentálně velice populární v americkém Hollywoodu, dále také v Sudánu, Etiopii, Chadu a dalších středoafrických rozvojových zemích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama