Jak ho přimět, aby si holil podpaží

5. února 2014 v 10:12 | Hank009 |  Úvodník
Byl jsem požádán kolegyní, abych napsal článek o tom, jak přimět chlapa, aby si holil podpaží. Nejprve jsem měl kvůli tomuto tématu menší pochybnosti. Upřímně jsem si nedokázal představit, jak chlapa přinutit k čemukoliv. Ale nakonec jsem se do toho ponořil, prozkoumal všechny možné informace a pevně se rozhodl. Jsem přece muž a jako takový musím dostát slibům, které jsem dal. Nevyhýbavým a přesným způsobem teď popíšu, jak se může žena tohoto kýženého činu od chlapa dočkat. S naprostou upřímností a bez jakýchkoliv okolků jsem ochoten se k tomuto tématu vyjádřit. V žádném případě nehodlám chodit kolem horké kaše a používat podlé praktiky jako mazat med kolem huby nebo dokonce oddalovat řešení plácáním nesmyslů a kupením dalších prázdných vět. Tak tedy, odpověď na tu toto otázku zní: Nevím.
Člověk není vševědoucí a jednoduše nemůže znát odpovědi na všechny otázky. Zvláště pak na otázky, které nebyly položeny. To samozřejmě není tento případ, ale napadlo mě, že by bylo vhodné, abych to tu zmínil a obohatil vás tak důležitými informacemi, potřebnými k přežití v nekompromisním životním prostředí této doby, kde ostré lokty jsou nezbytnou výbavou k životu každého jedince.
Takový loket se často může stát loktem tenisovým, zvláště v případech nadměrného zatěžování, kdy je člověk nucen neustále odhánět od sebe dravé spoluobčany a chránit si tak svůj vzácný osobní prostor. Z lékařského hlediska je to nemoc chronická, laicky to znamená dlouhodobá a nevyléčitelná. Což jenom podtrhuje fakt, že to v dnešní společnosti není jednoduché a i taková banální věc, jakou je holení podpaží, vydá na pěkný úvodník.
Takže milá kolegyně. Zkuste svému protějšku navrhnout, zdalipak by mu nečinilo velké obtíže si jednou za čas tyto nevzhledně dlouhé lapače potu oholit. Jako důvod uveďte hygienické důvody, zakupte láhev vína, uvařte dobrou večeři a ono to nějak dopadne. Třeba vám řekne, že to nedělá schválně, abyste ho náhodou nenařkla z toho, že je metrosexuál. Držím palce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | 8. února 2014 v 10:12 | Reagovat

ahoj, nechci nějak blbé kritizovat, ale podle mě
ty články už nejsou to, co to byvalo. dřív jsem každej novel článek četla jedním dechem a bavilo mě to číst. Teď si prectu první odstavec
a děsně se těším až bude konec a nebo ve
čtení nepokračuju. Je to škoda když vim že umíš
psát líp. Umíš napsat věci nad kterým člověk dokáže premyslet celý den.
Tohle mi přijde jako nepovedený pokus o srandu. Není to vtipné je to nuda. Promiň ale napsat jsem to musela.

2 Hank009 Hank009 | 11. února 2014 v 9:59 | Reagovat

[1]: Nemohu popřít, že mě velmi těší zjištění, že někdo nad našimi články dokáže přemýšlet celý den. Budeme se i nadále snažit, aby byli všichni naši čtenáři takto spokojení a čtení článků je bavilo, četli je jedním dechem a i nadále se budeme pokoušet o různé druhy humoru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama