Reklamy pro ženy

21. března 2014 v 15:55 | Sudánec |  Komentujte
Dnešní článek nebude ani tak článkem jako spíše námětem pro konverzaci pod článkem. Nestojíme o nějaké flamy v diskuzích, ale nebylo by od věci dozvědět se taky něco od Vás, čtenářek našeho famózního blogu plného užitečných a skvělých rad. Téma je poněkud zvláštní, ale chtěl bych znát názor většího počtu žen na toto téma. Ani tak moc mě nezajímá, kolik z vás používá tampóny, vložky nebo tu horkou novinku v podobě menstruačních kalíšků, i když by z toho mohla být zajímavá statistika. Zajímá mě, jak se ženy staví k reklamám na hygienické potřeby, a to zvláště na tento konkrétní typ.
Televizi nevlastním, tudíž jsem, díkybohu, ušetřen výplodům chorých marketingových hlav, avšak za život jsem již vstřebal tolik skvělých reklam na tyto produkty, že mě každý měsíc mrzí absence menstruace, protože není lepšího týdne v životě ženy než právě období dešťů. Ze všech těch reklam musí každý chlap mít pocit, že právě v období, kdy se nešoustá, ale vykuřuje, používá se výstup pro vstup, provádějí se ruční práce, hřeje se had na prsou, nebo se prostě jezdí na červenou, musí žena prožívat nejlepší dny v měsíci. Protože jak je měsíc dlouhý, tak nemá potřebu oblékat si bílé těsné kalhoty a tančit v nich u tyče nebo zábradlí, koupat se u moře nebo v rybníce, hladit se květy po pokožce, běhat na louce, rozlévat modrou vodu a zkoušet savost svých měsíčkových pomocníčků, anebo si jen tak s kamarádkami zazpívat a zakřepčit v klubu na velice trapný chvalozpěv na menses. Zkrátka a dobře to vypadá tak, že si ty bolesti a špatnou náladu vymýšlíte, a jste veselé a svěží, ovšem pouze pokud používáte ten správný produkt osobní hygieny. Vždyť vložky Jauvejs z nejjemnějšího bodláčí vás ochrání po celý den, ať jste jakkoliv aktivní, aplikace je tak snadná a nikde ani kapka. Z toho by se dalo také usuzovat, že všechny ty mrzuté a podrážděné ženy používají nejlevnější produkt firmy Karmasam z třikrát recyklovaného papíru, se savostí mokré houby a aplikační pohodou rovnající se cévkování.
Jenže ono tomu tak není, ať žena použije cokoliv z reklamy, tak jediná spojitost s touto pohádkou na bájný produkt, který vás přiměje zapomenout, že něco není v pořádku, je pouze ona menstruace. Je to prostě věc, která nemůže být úplně příjemná a ať se marketing snaží sebevíc, hitparádu z toho neudělá. Tyto reklamy mi přijdou zbytečné stejně jako reklama na půjčku, protože ať si půjčíte cokoliv kdekoliv, stejně vás ojebou, ať si koupíte jakýkoliv produkt dámské hygieny, měsíčky máte pořád.
98 % reklam je trapných, debilních, otravných a hlavně lživých, ale tato sorta reklam jasně převyšuje zbytek ubohostí, které vyplňují ty mezery mezi hodnotnými pořady, jež jsou v TV na denním pořádku. Každý ať si sleduje, co je jeho srdci blízké, nechá se ovlivňovat reklamou, jak jen jeho mozek dokáže vstřebat, to je každého věc, ale dělat z návštěvy tety Irmy nejsuprovější dny v měsíci a ještě to podtrhnou trapnou písničkou, to je podle mě moc i na Vás, milé ženy. Proto Vás prosím, osmělte se a podělte se o Vaše názory na daný problém v diskuzi. Jak ti vidí ženy? Jak to vidí muži? Nebojte se zapojit a vyjádřete svůj (ne)souhlas.

Váš názor nás zajímá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama