V těle muže

6. března 2014 v 11:12 | Sudánec |  Pro pobavení
Romana se probouzí v těle muže, její první problém spočívá v masivní potřebě močit a s ní spojenou řádnou ranní erekcí. Spěchá tedy na toaletu, kde se chce posadit jako obvykle, přičemž ji z polospánku vytrhne extrémní pocit chladu na špičce jejího penisu. Posouvá se tedy na prkénku co nejvíce dozadu, ale vzhledem k tomu, že má solidního klacka, tak i tato vzdálenost od chladného keramického povrchu není dostatečná. Proto se zkusí postavit, zvednout prkénko a poprvé v životě zamířit svůj proud. Nejenomže postrádá praxi, ale i z fyziologického hlediska při erekci neprobíhá vyprazdňování měchýře úplně kontrolovatelně a proto si potřísní celou toaletu. V tento okamžik jí proběhne hlavou, že to muži nemají vůbec snadné, že toaleta není pro močení mužů vůbec uzpůsobena a že každý chlap, který zvládne udělat jen jednu kapku na prkénko, je vlastně frajer, který dokonale ovládá svůj ohyzdný rozmnožovací orgán.
Cestou do koupelny si uvědomuje, že zrovna moc nevoní a proto se rozhodne pro sprchu spojenou s holením všech těch ohyzdných chlupů, kterými je pokryté její mužské tělo. Její ohanbí je porostlé dlouhým ochlupením, se kterým si žiletka nedokáže poradit, proto sahá po manikúrních nůžtičkách a zarputile se snaží ono ochlupení zkrátit, aby jej bylo možno poté oholit. Při tomto zápase s pubickým porostem ovšem utrpí zranění na šourku a začne poměrně silně krvácet, což ji vyděsí natolik, že se už pro jistotu dále porostem nezabývá a snaží se zastavit život ohrožující zranění. Poslední, co si přeje, je pořezaný obličej a pytlík. Po nějakých 10 minutách krvácení ustalo a tak se znechucená a poškozená Romana dere z koupelny a míří do kuchyně, protože má hrozný hlad. Nachystá si svou oblíbenou snídani v podobě balíčku sušenek CeCe a jablka. No, nachystá není dostatečně výstižné, v hloubi špajzu najde starou zaprášenou krabici se sušenkami a na okně se povaluje seschlé jablko. Po konzumaci této obvyklé porce ovšem se zděšením zjišťuje, že hlad nepolevil a že má chuť na nějakou tepelně opracovanou část mrtvého zvířete. Chce to prostě maso! Bohužel v lednici je pouze několik lahváčů, slivovice a kus salámu co vypadá jako uherák, ale byla to - soudě podle obalu - vysočina. Bože, chlapská lednice, na kterou nedohlíží ženské oko, je neštěstím moderního samostatného muže.
Další její překvapení spočívá v tom, že zase dostává erekci a je nadržená jako sociálně nepřizpůsobivá občanka na sociální dávky. Pomyslí si, že by tedy nebylo od věci provést samohanu a vyzkoušet, co ta mužská chlouba dovede. Jako žena již mnohokrát uspokojovala muže rukou a myslela si, že je v tom docela dobrá, ale ke svému zděšení zjišťuje, že její pohyby ruky nevyvolávají bůhvíjak příjemné pocity a po pár minutách ji již ruka bolí. Rozhodne se proto zvýšit své šance na úspěch sledováním pornografických snímků na internetu; tato stimulace její masturbační utrpení zkrátí a celá upocená a s jednou rukou v křeči ejakuluje přímo na monitor. Její nálada se rapidně zhoršuje, udělala si takovou neplechu na monitor a ještě k tomu orgasmus, který právě prožila, ji zásadně zklamal. Pět vteřin a konec?! Žádné chvění v celém těle?! Jen chvilka lokálního blaha a bordel na stole?! Rázem jí dochází, proč muži potřebují masturbovat a souložit mnohem častěji než ženy. Ženy to jednoduše mají lepší a navíc neudělají takový nepořádek svými výtrusy. Jelikož je Romana uvnitř mužského těla stále pořádnou ženou, poklidí všechen nepořádek, který vzniknul během snídaně a následně se začne chystat k odchodu do zaměstnání.
V šatníku vybere nejméně uhozené oblečení, které nalezne a kontroluje svůj vzhled v zrcadle, přičemž si všimne několika pupínků a dalších nedokonalostí na své strništěm porostlé tváři a žehrá na nepřítomnost jakéhokoliv korektoru krásy v koupelně či jinde v bytě. Další stres jí přináší zjištění, že nemá vlastě kabelku a tím pádem nemá kam ukrýt všechny důležitosti typu klíče, peněženky a mobilu. S vysloveným odporem rve tyto věci do kapes, zamyká a opouští domov vstříc světlým zítřkům kapitalistické společnosti.
Při nastupování do autobusu se práskne tyčí do hlavy, protože je v těle vzrostlého muže a neuvědomila si svou nynější výšku. Avšak jako správná žena se ničím nenechá rozhodit a s úsměvem se probíjí těmi idioty, kteří stojí hned u dveří, i když je vozidlo uprostřed takřka prázdné. V tomto okamžiku je poprvé ráda, že je urostlým mužem, protože postup vozidlem je mnohem snazší oproti snahám drobné ženy dostat se ke svislým tyčím nebo sedadlům, které jí jinak poskytovaly jediný možný bezpečný úchop ve vozech MHD. Avšak její radost netrvá dlouho, jelikož se znovu udeří do hlavy o ty dementní plastová madla s reklamními žvásty. V duchu si posteskne po starých dobrých kožených madlech, nebo alespoň po jejich gumových náhradách. Najde si místo u velmi pohledného mladého muže, který sedí tak, že na sebe vidí. Romaně je tento muž velmi sympatický, což by nebyl problém, kdyby z toho nedostala erekci, které si onen pohledný šohaj všimnul a poté, co se na něj Romana usmála, ihned uhnul pohledem a další zastávku spěchal ke dveřím na druhé straně autobusu. Patrně se nechtěl přibližovat k tomu obrovskému homosexuálovi s naběhlou jitrnicí v kalhotách.
V práci ji vítá kolega stylem jemu a všem mužům vlastním, a to slovy: "Nazdar, pičo!". To Romanu lehce rozhodí, ale následně si uvědomí, že je to tak v pořádku, že je vlastně muž a odvětí dotyčnému: "Zdar, vole!". Ten den je v práci lautr hovno co dělat a tak se koná neoficiální turnaj ve fotbálku v odpočinkové místnosti. Všichni se skvěle baví, hry jsou rychlé a agresivní, ve vzduchu je tolik testosteronu, že pomalu začíná kondenzovat na sání klimatizační jednotky. Na řadu přichází Romana. Hra jí zpočátku příliš nejde, protože není zvyklá na své dlouhé a statné ruce, avšak s přibývajícími góly si je čím dál tím jistější a snaží se využít svou mocnou sílu ve hře. Tato taktika se vyplácí do chvíle, než se míček po prudkém odpalu odrazí jednomu přihlížejícímu nešťastníkovi přímo do nosu, ten mu láme a plocha fotbálku se v zápětí mění v gladiátorskou arénu plnou krve. Tímto hra bohužel končí, všichni přihlížející samci onu situaci patřičně oslavují vulgarismy a výsměchem poškozenému. Vzápětí padá návrh, že vzhledem k nedostatku pracovní náplně a fotbálku od krve by bylo vhodné zosnovat odvetu v nedaleké knajpě. Slovo dalo slovo a o půl druhé si veškeré mužské osazenstvo lije škopky do ksichtu, kořalky létají v roji jako splašené včelstvo a turnaj směle pokračuje. Debata je ryze hospodská a jejím tématem je co jiného než sex. Romana jen tiše žasne nad touto nízkou zábavou mužského plemene, a jelikož nemá k tématu z pohledu chlapa co sdělit, vyplňuje potřebu hovořit s někým sobě rovným popíjením piva a slopáním kořalek.
Je velmi překvapena, kolik toho mužské tělo dokáže pojmout a záhy zjišťuje, že i problém se samovolnou erekcí při pohledu na pěkné chlapy zmizel. Žádnému z přítomných ožralců není divné, že Romana nemluví a jen lije, což je vlastně pouze jeden ze dvou módu chlapa v hospodě. Buď má krigl u huby a poslouchá ostatní, nebo má krigl na stole a žvaní on sám. Zábava je v plném proudu, celé osazenstvo se dobře baví a hladina alkoholu v krvi prudce stoupá. Celá situace se pro Romanu však rázem komplikuje poté, co mladá kozatá servírka, po které ostatní lačně slintají, donáší rundu hořícího Absintu. S pokřikem "maršál Malinovskij" přítomná zvěř polyká tento odmašťovač motorových součástí a náramně se přitom baví. Tedy až na Romanu, které to nesedlo a hrne se putykou na WC. Otevírá dveře a nechápe, co se děje, rázem je u sebe v pokoji, v ruce drží madlo od skříně a zvratky již cítí v ústech.
O tom jak to dopadlo radši ani psát nebudu. Pro Romanu je podstatné to, že bude muset prát a že to celé byl jen sen. Včera totiž byla s Jaromírem v hospodě a hrozně se ožrali. Poslední věc, kterou si vybavuje, byl jejich rozhovor o tom, že by chtěli alespoň na den vyzkoušet tělo opačného pohlaví. Romana poklízí nadělení ve skříni a poté jde volat Jaromírovi o svém zážitku. Ženy, bohužel pro Jaromíra, mají totiž potřebu sdílet svoje pocity. Ten je již asi pět minut vzhůru, a pokud jste četli článek "V těle ženy", pak jistě víte, v jakém je stavu. Pro ty co nečetli, nic neprozradím a odkáži vás na lednový výplod mé choré mysli :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama