Váš názor nás zajímá!

21. března 2014 v 16:01 | Hank009 |  Úvodník
Určitě se vám už někdy stalo, když jste si kupovali nějaký prokukt, tak vám potom přišel e-mail nebo vám někdo volal a zajímal se o to, jak jste byli s daným produktem spokojeni. Pokud šlo o otravný e-mail, tak ten lze jednoduše ignorovat. V případě telefonu buď narovinu řeknete, že se nechcete k tomu vyjadřovat, anebo si vymyslíte nějakou výmluvu: "Teď nemám čas, jsem v práci,", nebo "Stěhuji se na Pluto," a podobně. Záleží na náladě. Jenže tyto informace jsou velmi důležité pro lidi, kteří se tou či onou věcí zabývají. Zjistí tím potřebné informace o tom, co dělají dobře a co naopak špatně. To dobré nechají a na tom špatném zapracují.
Proč o tom píšu? Stejná situace je teď v naší redakci báječného magazínu. Protože nemáme prakticky žádnou odezvu, nevíme, co se líbí či nelíbí a tak vše děláme tak, jak si myslíme, že to bude dobré. Jenže dělat něco bez jakékoliv odezvy je skličující. Člověk začne lehce pochybovat, že se asi nevydává dobrým směrem a že to, co dělá, čtenáře nezajímá. Má chuť to zabalit a neustále si klade otázku, jestli to má smysl.
Přitom to není jen o článcích, které si tu můžete přečíst. Je za tím skryto velké množství práce všech členů našeho odhodlaného týmu, dlouhotrvající diskuse, jak co udělat. Když nakonec něco dotáhneme do konce, což taky není vždycky, tak nevíme, jestli to bylo dobře.
Takže. Tady pod tímto článkem je takové tlačítko "Přidat komentář". Po dočtení tohoto článku si udělejte chvilku, klikněte na něj a napište váš názor. Ať už na články, grafickou podobu, jednotlivé autory atp. Můžete také napsat, co vám zde chybí a co byste uvítali. Klidně se svěřte s tím, na jaké téma by vás zajímal článek. My ta nejlepší témata vybereme, odborně se nad nimi (a nad sklenicí kvasného nápoje zlatavé barvy) pobavíme, napíšeme na danou problematiku nějaký blábol a vy pak zase napíšete komentář a dál už to znáte :) Velmi oceníme jakoukoliv kritiku a jak se říká v těch odrhovačkách na každé telefonní lince s automatem: "Váš názor nás zajímá!" Nebo využijte pole zpráva autorovi, ale nezapomeňte připsat svoji e-mailovaou adresu, v případě, že budete chtít odpověď ze strany naší redakce. Což ovšem neznamená, že pokud napíšete e-mail, tak vám vždycky odpovíme. Taky jsem jenom lidi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | 26. března 2014 v 13:41 | Reagovat

Už se každou středu těším na další články, je to takovy pohodovy čtení. Doopravdy odvádíte dobrou práci :)

2 muraze muraze | 26. března 2014 v 17:11 | Reagovat

Velice nás těší, že se Vám články líbí.  Jelikož jste třetí člověk co osmělil a napsal komentář na náš blog, vyhráváte poukaz na týdenní pobyt pro 2 osoby na Krymu.

3 Max Max | 1. dubna 2014 v 14:00 | Reagovat

Spousta clanku se mi libi, nektere jsou slabsi. Kazdopadne bych trochu zapracoval na grafice. Aspon zkuste vizualne oddelovat odstavce. Kazdy clanek je takovy jeden velky blok textu. Mozna by se dalo prejit na jiny blogovaci system. Docela se mi libi Ghost, ale hosting maji placeny, nebo se to musi rozjet na vlastnim zeleze.
(https://ghost.org/)

4 muraze muraze | 3. dubna 2014 v 10:45 | Reagovat

Z odstavci experimentujeme, některé články jsou napsány s mezerami mezi odstavci.
Přesun už se už nějakou dobu rozbíhá a určitě k tomu v dohledné době dojde.

5 zrzka ivka zrzka ivka | 17. dubna 2014 v 20:28 | Reagovat

Objevila jsem tyhle vaše články-magazín (či co to vlastně je) teprve nedávno. Vůbec nevím jaká banda chlapů je píše, každopádně je to zábavné a vždycky mi tu nějaký ten článek zvedne náladu a pobaví, takže v tom rozhodně pokračujte! Jsem váš fanoušek :-D

6 muraze muraze | 18. dubna 2014 v 11:34 | Reagovat

[5]: Tak to nás velmi těší. Pokračujeme, každý takový komentář nám zvedne náladu a budeme se snažit přinášet každý týden nové články, které budou minimálně na stejné úrovni jako ty minulé. Díky za komentář.

7 Dina Dina | Web | 19. července 2017 v 1:25 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6S. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama