Doktůrek se nesere

17. dubna 2014 v 11:31 | Hank009 |  Úvodník
Nebyl jsem si ze začátku úplně jistý, jestli jsme s novým redaktorem udělali správnou věc. Přece jenom bylo potřeba nováčka zaškolit, seznámit ho s týmem a sdělit mu, jakým směrem se má jeho psaní a články ubírat. Navrhli jsme některá témata a důrazně upozornili, že se chceme prezentovat jako slušný a hlavně vtipný magazín, který bude čtenáře bavit. Nicméně se stalo to, co je pro nově příchozího naprosto typické. Po půlhodině školení vypnul, i když se tvářil, že všemu rozumí, uznale kýval hlavou a když jsme zjistili, že za slunečními brýlemi se skrývá spící člověk, neměli jsem sílu začít vysvětlovat celou problematiku znovu. Takže jsme se domluvili na námětech, na kterých bude pracovat a my mu potom řekneme, co udělal špatně.

Ve finále jsme zjistili, že nepochopil vůbec nic. Podle nás za to může hlavně ten spánek během přednášky. Možná že hodinová debata na téma se školením vůbec nesouvisejícím taky nebyla zrovna nejmoudřejší, ale kdo by chtěl v hospodě u piva mluvit jen odborně a věcně? To se prostě nedá. To by se dalo leda tak v nějaké kavárně, ale ty dobré se zavírají a do ostatních chodí různě divná individua.

Takže jsme nechali našeho "Dr. Wronga" takového, jaký je a řekli jsme si, že ho nijak usměrňovat nebudeme. A protože si nebere servítky vůbec s ničím, tak zase něco napsal. Udělejte si názor sami, podle nás je to takto správné. Nejsme přece Česká televize, abychom někoho usměrňovali nebo cenzurovali. A upřímně, ten mladej parchant se nám začíná líbit čím dál víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama