Máme tu jaro

9. dubna 2014 v 9:30 | Dr. Wrong |  Rady a tipy
Máme tu jaro a s ním je spojená neodmyslitelná věc. Po hybernování v zimním období, cpaní se různými dortíky a uzeninami, přichází chvíle, kdy si každá koc řekne, že už ty kilíčka navíc asi v tílečku a sukénce neskryje tak dobře jako v péřové bundě, a nastává to pravé období drastických diet, sportování a odříkání. Nic proti, když si chce holka vylepšit postavu, ale absolutně se neztotožňuji s tím, že bych tyto aktivity měl automaticky provádět s ní společně. Jasně, že jezdím na kole, mám taky brusle a chodím hrát s klukama z práce fotbálek (ne ten stolní). Ale většinou to mám spojené s plemenem lidským, pohlavím mužským, z čehož taky mimo jiné plyne i to, že když jsem od těla něco chtěl, tak mu to musím také vrátit. Nejlépe v podobě pečeného kolena zalitého čtyřma dvanáctkama. V horším případě se spokojím s iontovým nápojem v podobě dvou desítek a tvarůžkovým chlebem v hospůdce na rohu. V žádném případě se ale nespokojím s brokolicí vařenou v páře, servírovanou s bramborem a mrkvovým džusem. Takhle teda ne. To bych taky mohl zanedlouho vypadat jako ti somálští maratonci, akorát bych nebyl tak hezky opálený.

Takže vy si klidně mučtě tělo těmito prázdnými pokrmy, my normální chlapi, abychom mohli fungovat, potřebujeme kus masa. Termínem "normální chlapi" rozhodně nemyslím ty brýlaté, vybledlé, oblečené žebříky, co si ve firemní kantýně místo oběda na talířek staví pyramidu v podobě zeleninových výtvorů zvrhlých kuchařů za čtyři pětky, a kromě toho nemají v hubě nic jiného, než poučování o zdravé výživě a prospěšnosti sójového mléka. Tito jedinci jsou mužskou populací vytlačováni na samý okraj a jsou to přesně ti, s kterými ty ženský chodí na brusle či kola. Navíc si tyto stále-prdící nádhery myslí, že vás na to kolo sbalí.

Ale zase nejsem proti, když se třeba domluví parta na kolo a jedou si na menší výlet. Nebo klidně výlet ve dvou, když už má být to romantično přeměněné ve večerní sex za zásluhy, že jsme na vás byli celý den hodní a vůbec jsme vám nevyčítali tu spoustu nesmyslů, které máte tendenci dělat v těchto situacích. Mluvím tady například o tom, že když se jde na kolo, tak kolem se opravdu nemyslí patnáct let starý horák s košíkem na nákup, růžovými pruhy na rámu a parádními bílými pneumatikami, kde stejně nemáte seřízené řazení, a brzdy snad navrhoval ještě starý Škoda, který založil naši úžasnou automobilku, kterou teď bezvadně řídí skopčáci. Je jasný, že jízda na něčem takovém je opravdu nebezpečná, nemluvě o kombinaci s botami na podpatcích a slunečními brýlemi na nose. Taktéž, navzdory módním trendům, není třeba mít dokonale sladěné oblečení s kolem. To platí samozřejmě i pro partnera, ale tam je to velice obtížné prosadit. Zde opět doporučuji pro aktivity této cyklistické perverze využít ty typy podivných chlápků z firemní kantýny, co si chodí na hazjl v práci zahrát kapesní kulečník. No a v neposlední řadě je důležité uvědomit si fakt, že i přesto, že se stavíte během výletu na nejakém super obídku v odlehlé sezonní hospůdce někde za lesem, není potřeba být namalovaná jak patnáctka na páteční diskotéku.

Takže dámy, řeště si to tak nějak po svém. Rozhodně nenuťte chapa k těmto společným aktivitám, pokud nemáte kolo v perfektním stavu k tomuto sportu určeným, s alespoň jednou odpruženou vidlicí a ročně nenajedete míň jak tisíc kiláků. Nenuťte chlapa k pojídání jakékoliv obdoby stravy v podobě zeleninových variací na sto způsobů odkoukaných od Babicy z telky, na kterou čumíte, když je ten váš na pivu s chlapama po vydatném fotbalovém tréninku. Když má chlap potřebu sportovat, tak půjde. A taky si zasportuje. Ale jeho přestava je vyždímání se do posledních zbytků sil a následné odměnění, ne neustálé počítání spálených kalorií po každém šlápnutí do pedálu. Buďtě v pohodě a nepřežírejte se v zimě, abyste pak další jaro neměly komplexy z obléknutí se do něčeho, co je fakt sexy a na co se v létě všichni chlapi tak rádi dívají. A nehoňte to na poslední chvíli v zoufalství snažit se za jakoukoliv cenu setřepat ty zimní pneumatiky, které se vám přes zimu vytvořily. Není to, jako když dojedete po zimě s autem do servisu a týpek vám to přezuje na počkání, a vy pak s úsměvem na rtech frčíte na nových gumách vstříc letním radovánkám a kratochvílím s perfektní sezónní výbavou připravenou zvládnout jakokoukoliv nesnáz, kterou vám tyto teplé dny připraví. V blahé nevědomosti tím totiž prakticky ničíte váš vztah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama