Módní úlety žen

17. dubna 2014 v 11:30 | Dr. Wrong |  Pro pobavení
Ačkoliv teploty a počasí obecně nenasvědčuje faktu, že jaro přišlo do vsi, je tomu skutečně tak. Jakmile se znovu oteplí, ulice zahltí spoře oděné ženy a nám chlapům zase nastává období smíšených pocitů. Přestože svou přítelkyni miluji a je pro mě jen jedinou ženou, přiznávám bez mučení, že se po ostatních ženských dívám, avšak mnohdy spíše z výzkumného hlediska. Často totiž žasnu nad modely a stylingem některých žen.

V zásadě existují tři skupiny žen: první má dobrou postavu a dává ji světu na odiv; pokud nejsou zmalované jako kurvy nebo nenosí ty dementní tepláky s rozkrokem pod koleny, důchodky anebo růžový hadry, neříkám nic. Druhá skupina jsou normální pěkně oblečené a upravené holky a ženy, které začínají být v menšině a to je škoda. Třetí skupinou jsou ty větší samice, které nemají ani špetku sebereflexe, jsou nevidomé nebo i přes ten pytel cementu, co sebou nosí na těle v podobě tukových tkání, nedbají bolestivých zářezů jejich neadekvátního oděvu a vystavují se světu ve své velké "kráse". Neříkám, že musí být každá ženská vychrtlá jak Twiggy, mě se vyhublý ženský nelíbí, mám rád baby, co mají prdel, za kterou se dají při mrdání pořádně chytit, a kozy, mezi který jim můžu narvat čurák. Ale kurva, ženský, oblíkejte se podle toho, jak vypadáte, kdo se má na to, do prdele, dívat! Když vidím devadesátikilovou, metr padesát vysokou holku, přes jejíž legíny na pokraji kolapsu na mě mrká celulitida jak kráva, celý se to třepe a tře, přes gumu jí tečou odhalený faldy a nahoře má upnutý triko, aby se daly počítat mišelinky, když si sedne, při takovém pohledu mi není moc do zpěvu a hledám pěknou babu v okolí na spravení oka, nebo místo, kam bych hodil tyč. Navíc taková boubelka z velkoměsta si ještě ke všemu myslí, že celý už tak hrozný zevnějšek vylepší masivní vrstvou make-upu a obříma brýlema jak z topgunu. Kurva, to nechápou, že se na ně každej dívá proto, že vypadají jako nějaký stvoření z japonskýho hororu, a ne proto, že jim to sluší? Já taky nejsem žádnej steroidovej cvičenec nebo vyběhanej atlet, a taky se, kurva, podle toho obleču. Nenosím upnutý triko, aby byl krásně vidět můj vysportovanej pivní mozol, obleču si normálně volný triko, nebo košili, tak proč tolik ženských, který mají nadváhu, nebo jsou, nedej bože, obézní, má potřebu nosit stejný velikosti jako jejich anorektická kamarádka? Proč se cpou do legín, když mají stehna jak hroch, proč nosí takový ty krátký kraťásky, ze kterých jim leze né jedna, ale dvě prdele (ten špek na stehně pod prdelí v tom ohybu)? Hlavě, že je všechno růžový a lidi čumí. Jo, čumí a chce se jim blít, nebo vám lisknout, abyste se probraly!

Aby to nevypadalo, že nadávám jen silnějším ženám, zaryju si i do těch vychrtlých kund, co se nosí jak na přehlídce. Takový baby mě taky serou, nosánek nahoru, v kabelce malá zdechlina jménem Flufynka, na nohách takový ty důchodky, nebo podpatky jak z béčkovýho porna, na kterých zásadně neuměj chodit. Růžová je in v každé roční době, a když to není růžová, musí to být nějaký extrémní módní nesmysl, aby na sebe ještě více upozornila. Na rukách nalepený drápy, na ksichtě záhadným způsobem úplně jiný odstín barvy kůže, než na zbytku těla, pokud to ovšem není solárkoholička, nebo není hnědá jako naši sociálně vyloučení spoluobčané. Brýle přes půl hlavy, v ruce ajFoun, prostě takovej ten typ, co čeká, až se zjeví borec, kterej bude plnej vaty. Taková čubka mu roztáhne haxny, šáhne na hůlku a za chvíli si bude slečna jezdit v eskovým medvědu nebo Range Roveru. Zkrátka, jak rapuje jeden cigán zo Slovenska, "vyjebaná zlatokopka".
Proč je na ulicích tak málo normálně oblečených a upravených žen? Proč každá má potřebu dělat ze sebe něco extra, dělat ze sebe něco, čím nejsou a nikdy nebudou? Proč nemají soudnost a sebereflexi? Chápu, že puberťačky budou chodit oblečený úplně jinak, že budou zmalovaný jako kurvičky a pak se budou divit, až jim večer ve městě někdo dá do čáry, protože vypadají, že jim o to v podstatě jde. Ale proč dospělý ženský chodí jak strašáci, proč velká část prostorově rozměrnějších děvčat nenosí adekvátní oděvy, ale dělá ze sebe panenku pro Michelina?

Každá ženská je pěkná, i když si to o sobě nemyslí, ale musí zapojit rozum a upravit se podle toho a nenechat se strhnout módními trendy. Tímto apeluji na všechny ženy: nedělejte ze sebe krávy, oblíkejte se normálně a úměrně svým postavám a věku, nenoste ty papuče, tepláky, nechoďte proboha v růžových hadrách! Nemalujte si na obličej ksicht, ale používejte make-up s rozumem a decentně. Nenoste vysoký podpatky, když v tom neumíte chodit. A pokud máte pocit, že jste tlustá, nežerte a hýbejte se, nebo si najděte chlapa, kterýmu to nevadí, nebo se mu to i líbí. Nesnažte se vypadat jako ty krávy z televize a časopisů. Žijeme ve skutečném světě a tady nefunguje Photoshop a většina ze starších žen nemá prachy na botox a plastiky. Nejhorší zrůdy, co můžete potkat, jsou ženský se zfušovanou plastikou. Nafouknutá huba, aby nemusela špulit papulu na selfie duck face a celkově zmršenej ksicht a umělý kozy.

Hawk, váš Dr. Wrong!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama