Je to ve vašich rukou

13. května 2014 v 17:11 | Sudánec |  Úvodník
Poslední dobou se může zdát, že to tu zanedbáváme, opak je však pravdou. Čas se stal našim nepřítelem a v soukromých životech se vyskytly situace vyžadující veškeré naše mentální schopnosti a především náš drahocenný čas. Náš nový a perspektivní kolega Dr. Wrong není až tak perspektivní, jak jsme doufali. Jeho snahy si sice velice ceníme, avšak poslední jeho výtvor, který měl být našim záchranným článkem na poslední dubnovou středu, kdy jsme já ani Hank neměli vůbec čas, nedopadl podle očekávání. Zkrátka a dobře to bylo tak vulgární a kontroverzní dílo, že jsme museli zasáhnout a z tohoto článku se stala takzvaná trezorová záležitost.

Možná by se Vám článek zamlouval, možná by se tím celý náš dosavadní styl obrátil zcela jiným směrem, jenže zpětná vazba od Vás čtenářů vázne jako jednání poslanecké sněmovny a nějakých směrodatných reakcí je jako šafránu. Pomalu ale jistě nám začínají docházet "slušná" témata, ve kterých bychom ženy neuráželi a při jejichž čtení by nedocházelo ke štěpení čtenářské komunity na dva nesmiřitelné tábory. Momentálně máme několik nápadů, které by ovšem mírně pozměnily styl našeho psaní a z recese a nadsázky by se stala spíše snůška hejtů a prasečinek. Popravdě je pro mě jednodušší napsat nějaký útočný článek na ženy nebo jejich chování, než se snažit kulantně popsat daný problém a hlavně nikoho moc nenaštvat a neurazit. To, že Dr. Wrongovi by takový styl vyhovoval, jsme se již přesvědčili a nyní je třeba se rozhodnout o našem budoucím vývoji.

Existují tři možnosti, které ovšem máte v rukou vy čtenáři. Můžeme se na to všechno vysrat a budeme mít svatej klid. Můžeme se snažit dál vařit z vody a vymýšlet nějaké články podobného ražení. Nebo přitvrdíme, nazujeme těžký boty humoru, vyvěsíme černou vlajku a začneme psát pěkně zvostra. Naše budoucnost tedy leží ve vašich rukou, a pokud nic nenapíšete do komentářů pod článek, na facebook, nebo nevyplníte dotazník, tak se na vás z vejšky vyserem a půjdem na pivo. Jo a proto se Vás Hank pokusí přivést k duševní pohodě, stavu rozjímání, možná i náhlého uvědomění si smyslu života a všeho svými zápisky z cest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jojo jojo | 4. června 2014 v 23:34 | Reagovat

pište :) čtu vás

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama