U Jeníka

2. května 2014 v 19:23 | Hank |  Úvodník
Pokud navštěvujete naše stránky pravidelně, tak vám jistě nemohlo uniknout, že minulý týden jsme nevydali žádný článek. Jsme totiž jenom lidi a navíc máme každý svoje zaměstnání. A někdy se okolnosti sejdou tak nešťastně, že nikdo z nás najednou nemá čas. Nejenže nemá čas na napsání nějakého článku, ale tak obecně nemá čas vůbec na nic, kromě práce. A přesně tyto okolnosti se sešly napříč naší celou redakcí.

V úterý jsme měli klasické dostaveníčko na výborné Chotěboři v hospodě U Jeníka a dali jsme hlavy dohromady s jasným cílem a to napravením výpadku z minulého týdne. Nejenže máme nové články, ale připravili jsme anketu a posunuli se dál v práci na nových stránkách a úplně novém kabátě našich stránek. Abychom mohli tento přesun uskutečnit, je potřeba získat nějaké informace od vás, věrných čtenářů. Proto prosíme o vyplnění ankety, které zabere maximálně jednu pozemskou minutu.

A abyste neřekli, že se jenom flákáme a nedopřáváme vám každotýdenní porci dobrého čtení, přikládáme fotku formálního zápisu z naší úterní schůze, kde jsme žhavili naše upracované kebule do ruda a tímto předpokládáme, že naše selhání z minulého týdne bude odpuštěno.
Pro vyplnění ankety, klikněte na následující odkaz:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama